[PRODUKT NIEDOSTĘPNY W NASZYM SKLEPIE]

BOX: Notes-terminarz Moleskine dla koneserów wina - Wino ***

(BOX: Moleskine Passion Journal - Wine)

Kod produktu:

8058647620220

Czy to dźwięk korka z butelki? Ten mocny aromat? A może chłodny spokój piwnicy z winami w upalny dzień? Niezależnie od tego, co najbardziej lubisz w winach, w tym czasopiśmie możesz rzucić swoją pasję na każdą stronę i stworzyć spersonalizowaną listę wszystkich najlepszych punktów.

Dziennik winiarski został zaprojektowany, aby stać się trwałym i unikatowym spersonalizowanym zapisem wszystkich roczników, z których miałeś przyjemność czerpać próbki. Strony otwierające zawierają kilka przydatnych wskazówek, które poprawią twoje umiejętności sommelier, podczas gdy sześć sekcji pozwala skupić twoją uwagę na Sparkling, White, Rosé, Red, Warified / Sweet Wine i Spirits. Pełna strona poświęcona jest każdemu winu o ustrukturyzowanej przestrzeni, aby zarejestrować odmianę winogron, wygląd, smak i wiele więcej.

Zaprojektowany, aby stać się namacalnym i spersonalizowanym archiwum, Wine Journal to Twój własny przewodnik po winach - duma z miejsca na półce obok ulubionych książek o winach. Przychodzi w eleganckim, ochronnym pudełku, dzięki czemu jest wspaniałym prezentem dla entuzjastów wina.


Rozmiar: 13x21 cm (duży).
Rodzaj: układ specjalny (patrz foto)
Okładka: twarda
Kolor: bordowy
Liczba stron: 400
Dodatkowo:
- eleganckie pudełko z tematyczną grafiką
- notatnik zamykany na gumkę
- 2 wstążkowe zakładki
- podwójna elastyczna kieszeń wewnątrz
- naklejki do personalizacji

Produktów zaznaczonych sybolem *** nie ma aktualnie na magazynie w wystarczającej ilości.